Divadelní komedie: Na ostro PŘESUNUTO

Dobrý den,

na základě nové vyhlášky ze dne 10. 3. 2020  přesouváme divadelní představení „Na ostro“ z 25. 3. 2020 na 7. 10. 2020. Velice se omlouváme za komplice, však zdraví je důležitější.

Děkujeme za pochopení.  

Lístky na představení jsou neustále v předprodeji v Informačním centru České Velenice do 29. 4. 2020. Cena lístků je 250,- Kč / 280,- Kč. 

 

Překlad Martin Fahrner

Manželé Rollie a Dafné se shodou okolností dostanou do tíživé životní situace. Za každou cenu potřebují peníze, stejně jako jejich rodinný přítel – kameraman Alex. Jak se ale od pomyslného dna odrazit? Při náhodném setkání s neúspěšnou leč krásnou herečkou se zrodí nápad: natočit film pro dospělé…
Snaha těchto filmových amatérů baví diváky po celém světě už řadu let. Originální komedie s originální zápletkou přináší nejen mnoho vtipných scén, ale i nečekaný příběh lásky a překvapivý happy-end. Vkusně a nevulgárně zpracované „lechtivé“ téma uvádí Agentura Snů v české premiéře.

Hrají herci známí z tv seriálů a předních pražských divadel:
Leoš Noha (,,Okresní přebor“,,Vinaři“ ,,Pustina“)/ Roman Štolpa(jedna z hlavních rolí v seriálu ,, Velmi křehké vztahy“) – Kateřina Kornová („Modrý kód“)
– Jaroslav Sypal (,,Byl jednou jeden polda“ ,,V.I.P. vraždy“) – Eva Hráská (,,Ordinace v růžové zahradě“,,Specialisté“) – Petr Vojnar (,,Vyprávěj“,současný moderátor pořadu Tv Prima -,,Divošky“)

Režie: Robert Bellan (autor slavné dramatizace ,,Rychlých šípů“)

předprodej vstupenek v Infocentru od 1. 3. 2020
cena 280,- Kč / 250,- Kč

 

 

Akce od: 7.10.2020
Akce do: 7.10.2020
Čas od: 19:00

Zpět na ŘÍJEN