Dvojkoncert Miroslava Palečka a Ivo Jahelky

"Já jsem Ivo Jahelka - zpívající právník a já Mirek Paleček - pražský písničkář. Máme rádi antuku i wimbledonský trávník. Ve svý branži nikdo z nás není příštipkář..."(úryvek z úvodní písně)

Společný projekt písničkářů Miroslava Palečka a Ivo Jahelky „Dvojkoncert“ vstupuje co do počtu repríz již do třetí stovky. V důsledku „zákazu zpěvu“ v období pandemie oba písničkáři výrazně doplnili svůj repertoár o celou řadu nových písní.

Vystoupení sestává ze dvou samostatných částí, z nichž každá trvá cca 55 minut. V první části se představí Miroslav PALEČEK – (1/2 známé dvojice Paleček a Janík, která patří k legendám českého folku). V originální interpretaci zazpívá Mirek Paleček nejen oblíbené Ježkárny - písně V+W+J, ale i řadu svých osobitých autorských skladeb. Písničkám již tradičně nechybí melodičnost, nevtíravost a nadhled.

Úplnou novinkou pak budou zhudebněné verše básníka Jaroslava Seiferta, které vyšly u vydavatelství SUPRAPHON pod názvem „Písně domova“. Jedná se skutečně o osobitý autorský počin, který v takovémto rozsahu nemá u nás obdoby.

 
V druhé části pořadu pobaví Ivo JAHELKA, který je známý jako „zpívající právník“ svými zhudebněnými soudničkami, baladami ze života a perličkami přímo ze soudních síní a předsíní, přičemž i on zařadí celou řadu nových písničkových soudniček, které zcela jistě posluchače potěší, rozesmějí a nebudou chybět ani drobná právní ponaučení, která se každému mohou v životě hodit. Několik písní zahrají a zazpívají oba písničkáři společně.

DVOJKONCERT nabízí divákům absolutní pohodu a laskavý humor v podání dvou stálic písničkářského nebe, jejichž tvorbu prověřil čas.

Vstupenky k zakoupení zde

Akce od: 26.4.2022
Akce do: 26.4.2022
Čas od: 19:30

Zpět na Duben