Jaro na Blatech letos jinak

cykloturistická jízda a pochod blatskou krajinou, start 8 – 10 h, občerstvení Hokejka ve sportovním areálu, pořádá město Veselí n. L., tel. 381 548 180, info@veseli.cz, www.veseli.cz

Květen každoročně patří cykloturistické akci Jaro na Blatech. V roce 2019 se konal jubilejní 20. ročník cyklojízdy a pochodu a v roce 2020 nám akci přerušila mimořádná opatření spojená s epidemií koronaviru. V loňském roce jsme Vám ve Veselsku zprostředkovali mapy cyklotras a pěší trasy Veselí n. L., které jste si individuálně mohli kdykoli projít. Vzhledem k tomu, že i letos podmínky uspořádání akce v tradiční podobě nepřejí, ale nechceme vás o jarní jízdu po Blatech připravit, rozhodli jsme se uspořádat soutěž jinak.

Projeďte si o víkendu 21. až 23. května vám již známou cyklotrasu Greenway selského baroka individuálně a zúčastněte se soutěže o ceny.

Na několika kontrolních místech pro Vás budou připraveny různé otázky a úkoly včetně pořízení fotografií z vašeho výletu. Odpovědi můžete zaznamenat na formulář, který bude v tištěné formě k dispozici v chodbě u infocentra v týdnu před akcí, tj. od 17. do 21. května, a bude dostupný na webu infocentra v Aktualitách společně s mapou trasy. Fotografie zasílejte na e-mail ic@veseli.cz.

Vyplněný odpovědní formulář pak vhoďte do venkovní schránky u vstupu do infocentra. Tři vylosovaní výherci a nejmladší, nejstarší a nejvzdálenější účastník se mohou těšit na originální trička a hrnečky s logem „Buďte Veselí“ a další ceny.

Aktuální informace k akci sledujte na Facebooku infocentra nebo na webu.

Informujeme, že Vaše osobní údaje (jméno, příjmení, telefon nebo e-mail, bydliště) budou použity pouze pro účely vyhodnocení účasti na cyklojízdě či pochodu Jaro na Blatech. Fotografie budou použity na propagaci akce v tištěných a internetových médiích.

Akce od: 21.5.2021
Akce do: 23.5.2021

Zpět na 2021