Kačka v hučce

Na 3. a 4. července si Kačka v hučce pozvala do Třeboně skvělé pouliční umělce, akrobaty a kapely. Přijďte si užít umění pod širým nebem a nezapomeňte s sebou vzít i své děti.

Jak nejlépe odstartovat prázdniny v Třeboni? 3. a 4. července oživí Masarykovo náměstí a zámecký areál pouliční umělci.

Ve dvou dnech se na pěti scénách odehraje celkem 27 představení! Festival Kačka v hučce zahájíme ve středu v 15 hodin, kdy ze zámeckého nádvoří směrem do Rožmberské ulice a zpět na zámek vyjde průvod všech zúčastněných pouličníků. Pak už se můžeme těšit na představení Romeo a Julie, Kejklířská romance, The Elements nebo třeba na závěsnou akrobacii. Pro děti je připravena Pirátská pohádka, Zvířátka a loupežníci, jistě je ale potěší i Kejlíř Jeníček nebo návštěva z partnerského města Schrems – Balloonman. Z Rakouska k nám zavítá také žonglér Bernhard Zandl. Energeticky nakopávat nás bude středověká rocková skupina Gnomus. Festivalové dny bude zakončovat spolek Chůdadlo. Ve středu nám představí svoji Fireshow a pro čtvrteční závěrečnou tečku si nachystali velké představení Půlnoční cirkus.


V zámeckém parku bude po oba dva dny stát velké šapitó, kde se od 10 do 11.30 a od 13.30 do 15 hodin můžete učit žonglovat nebo základům párové akrobacie. Na Masarykově náměstí bude roztáčet svůj dřevěný kolotoč řezbář Matěj. Doporučujeme vám také podlehnout zážitku, kde se stírá hranice mezi iluzí a skutečností. Z Českých Budějovic přivezeme Maringotku Malého divadla s jedinečnou interaktivní vizuálně-zvukovou instalací. Její dveře se budou otevírat od 10 do 12 a od 14 do 20 hodin. 


Více informací a podrobný program najdete na www.KACKAvHUCCE.cz

Projekt pořádá Město Třeboň za finanční podpory Evropské unie z Fondu malých projektů Rakousko-Česká republika, reg. č. projektu: KPF-01-113. 

 

 

Akce od: 3.7.2019
Akce do: 4.7.2019

Zpět na ČERVENEC