Letní divadelní představení pro děti pod širým nebem

ČTVRTEČNÍ POHÁDKY - Letní divadelní představení pro děti pod širým nebem v parku u KD vždy od 16:30 hodin.

 

21.7. O Budulínkovi – Divadlo malé Čarodějnice

Veselá pohádka plná písniček, dovádění a neposedných liščat, ve které nakonec zvítězí síla pravé babičkovské lásky. Hraje a zpívá: Jana Štromská.

 

28.7. Kryštůfek a lesní bytosti - Divadlo Pruhované Panenky

Kryštůfek se ztratil v lese, vydá se lesem, svou cestou. Protože má dobré srdce, vše mu je nakloněno, zjevují se mu bytosti, které běžně nemůžeme spatřit, paní voda, král stromů či víla květin. Hrají a zpívají: Lenka Chaloupka Hušková, Mona Šiška nebo Šárka Malínková.

 

11.8. Zvěřinec pana Ezopa -  Divadlo NAVĚTVI

Kdysi jeden starý otrok procestoval svět. A tenhle pan Ezop si vymyslel svět svůj, o kterém vypravoval příběhy, kde se zvířátka chovají a mluví úplně stejně jako my. Jednou je hlavním hrdinou lev či opičák, jindy liška, ale třeba i luční kobylka nebo mravenec a páv. Poznáte, o jakých nepěkných vlastnostech zvířátka vyprávějí? Moudrost sbalená na cesty pro nejmenší, menší i ty větší. Hrají: Matěj Kroupa a Jakub Baran.

 

18.8. Kašpárek v dračí jeskyni - Divadlo Gustav

Jak souvisí ukradený rybník a starý rezavý hrnec? Dozvíte se v komorní loutkové pohádce o Kašpárkovi, který s Honzovou pomocí vysvobodí princeznu unesenou drakem. Hraje a loutky vodí: Martin Jurajda.

 

 

Akce od: 21.7.2022
Čas od: 16:30

Zpět na Červenec