Muzikálové noci

Nejslavnější muzikálové hity se rozezní v rámci muzikálových nocí na Zámku Třeboň

         Koncertní verze muzikálů Tři mušketýřiDracula a Kleopatra navštíví Zámek Třeboň. Zažijte s námi neopakovatelnou atmosféru, kterou nabízí muzikálová pásma odehraná přímo pod širým nebem, to vše v dobových kostýmech doplněné choreografickými čísly.

         Jako první, konkrétně 1. srpna se můžete zaposlouchat do největších hitů z muzikálu Tři mušketýři hudebního skladatele Michala Davida. V hlavních rolích se představí Marian Vojtko, Jan Kopečný, Petr Ryšavý nebo Michaela Gemrotová.

         Následující den, 2. srpna rozezní třeboňský zámek songy z muzikálu Dracula. Těší se na vás Daniel Hůlka jako Dracula, Tomáš Trapl jako šašek, Josef Vágner jako Steven, Alžbeta Bartošová nebo Linda Finková.

         Muzikálové noci zakončíme 3. srpna koncertní verzí z muzikálu Michala Davida Kleopatra. V titulních rolích se představí Daniel Hůlka jako Caesar, Jan Kopečný jako Marcus Antonius, Linda Finková, Petr Ryšavý a Alžbeta Bartošová jako Kleopatra.

         „Muzikálová vystoupení pod širým nebem mají své kouzlo. Už nyní se na návštěvu třeboňského zámku a na diváky muzikálových nocí moc těším,“ sdělila nám Alžbeta Bartošová.

         „Jižní Čechy mám moc rád, pojí mě k nim osobní pouto, proto se na vystoupení na Zámku Třeboň moc těším,“ dodal Jan Kopečný.  

KONCERTNÍ VERZE NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH MUZIKÁLŮ DIVADLA BROADWAY:

 

ČTVRTEK 1. SRPNA, 20.30 HODIN
TŘI MUŠKETÝŘI 
Obsazení: Marian Vojtko, Jan Kopečný, Petr Ryšavý, Michaela Gemrotová, Linda Finková, Petr Faltus, Jiří Minařík, Michaela Novotná, Jana Sochůrková
 PÁTEK 2. SRPNA, 20.30 HODIN
DRÁKULA
Obsazení: Daniel Hůlka, Tomáš Trapl, Josef Vágner, Alžběta Bartošová, Linda Finková, Petr Faltus, Jiří Minařík, Michaela Novotná, Jana Sochůrková
 SOBOTA 3. SRPNA, 20.30 HODIN
KLEOPATRA
Obsazení: Daniel Hůlka, Jan Kopečný, Petr Ryšavý, Alžběta Bartošová, Linda Finková, Petr Faltus, Jiří Minařík, Michaela Novotná, Jana Sochůrková

 

Akce od: 1.8.2019
Akce do: 3.8.2019

Zpět na SRPEN