Myslivecká Třeboň

Myslivecká Třeboň se uskuteční již po deváté

V sobotu 14. srpna přivítáme v rámci Myslivecké Třeboně na Masarykově náměstí zástupce myslivců, imitátory hlasů zvěře, lovecké trubače, sokolníky i lovecké psy. Na nádvoří Divadla J. K. Tyla si děti otestují své znalosti z lesní pedagogiky, ve foyeru divadla vystaví trofeje Myslivecké sdružení Břilice a MS Hrachoviště-Tetřívek. Nebudou chybět gastronomické speciality, které připraví prodejci na náměstí a některé třeboňské restaurace, Svatohubertské pivo, ochutnávky regionálních potravin.

Již od 9 hodin bude otevřen řemeslný trh i myslivecké tržiště. Do Třeboně se sjedou chovatelé plemen loveckých psů. Nejen děti budou obdivovat sokolnické ukázky v altánku u Bertiných lázní. Speciálním bodem programu bude od 14 hodin slavnostní vyhlášení a předání ocenění značkou Regionální potravina Jihočeského kraje 2021. Hudební program zpestří kromě trubačů také lidová kapela Atlas, která koncertem od 16 hodin zakončí celou slavnost.

 

Pořádají: Město Třeboň, časopis Myslivost, Českomoravská myslivecká jednota, Klub autorů, Klub vábičů, Klub trubačů, Klub sokolníků.

Kontakt na pořadatele: Alena Seberová, odbor kultury a cestovního ruchu, město Třeboň, tel. 725 964 705, alena.seberova@mesto-trebon.cz, Jiří Kasina, časopis Myslivost, tel. 605 261 035, kasina@myslivost.cz

 

 

Akce od: 14.8.2021
Akce do: 14.8.2021
Čas od: 9:00

Zpět na Srpen