Zažít Třeboň jinak -sousedská slavnost

Březanova ulice, její přilehlé dvorečky a zámecký areál ožijí i letos uměním, divadlem, četbou, hrou, tvorbou i sportem. V sobotu 22. června se totiž uskuteční další ročník akce Zažít Třeboň jinak.

Co si připravili třeboňští organizátoři na sobotu 22. června? Březanova ulice, její přilehlé dvorečky a zámecký areál ožijí od 10 do 16 hodin tancem, uměním, divadlem, hrou, společným tvořením, bazárkem knih a oblečení aj. Od 21 hodin se pak můžeme těšit na koncert kapely Naked Professors na velkém zámeckém nádvoří.

Letos se také připojujeme k celorepublikovému tématu Zažít město jinak "Sousedská revoluce".  Jelikož se v praxi často ukazuje, že do kulturního života našeho města (stejně tak do organizace akce Zažít Třeboň jinak) se zapojují převážně nerodilí Třeboňáci, rozhodli jsme se naši revoluci pojmout jako pomyslný provaz, za který bychom chtěli v Třeboni společně táhnout. Udělat tak přítrž označování „náplavy“ vs. „Třeboňáci“, vnímat se jako skuteční sousedé a lidé milující Třeboň.

Těšíme se na všechny, kteří se s námi přijdou seznámit, popovídat si, pochutnat si na domácích dobrotách a strávit příjemný čas. Program celého dne je zcela zdarma.

Akce od: 22.6.2019
Akce do: 22.6.2019
Čas od: 10:00
Čas do: 23:00

Zpět na ČERVEN